+48 85 652 45 46 | +48 604 770 940
  info@home.nieruchomosci.pl

Aktualności

Osoba zajmująca się tą profesją musi mieć jasny umysł, mieć oczywiście żyłke artysty, ale jednocześnie musi być bardzo drobiazgowy i dokładny oraz przede wszystkim sumienny i słowny . Jak więc znaleźć taką osobę?

Możemy zrobić rozeznanie wśród znajomych, którzy korzystali w ostatnich latach z usług architekta i mogą ewentualnie nam kogoś polecić. Jeżeli nie mamy takich możliwości możemy "zasięgnąć" z wiedzy internetu. Ale nie szukajmy wśród reklam, ani pierwszych wyników w wyszukiwarkach, lecz przeglądajmy blogi, fora dyskusyjne. 

Idealny architekt powinien mieszkać w pobliżu miejscowości, w której zamierzamy budować. I to nie dlatego, abyśmy mieli go zawsze pod ręką, ale po to aby znał realia panujące w danej miescowości, gminie pod wględem biurokracji (urząd miasta lub gminy), wiedział do kogo zwrócic się aby jak najszybciej i najlepiej załatwic sprawę np. z geodetą, geologiem itp.

 Architekt musi też być w pewnym stopniu asertywny w stosunku do klienta, nie może akceptowac wszystkich jego zachcianek, aby nie powstała konstrukcja nie możliwa do wykonania lub po wykonaniu niebezpieczna.

 "Dobry architekt musi kosztować" Całkowicie zgadzamy się z tą opinią. Ilość pracy i obowiązków architekta jest ogromna i niestety musi kosztować. 

Kontakt z nami

home.nieruchomosci.pl

ul.Bielska 3
15-852 Białystok

+48 85 652 45 46
+48 604 770 940

info@home.nieruchomosci.pl

2014 © Wszystkie prawa zastrzeżone online.nieruchomosci.pl | Realizacja: itcreate